Wesołych Świąt !

Kochani w imieniu Klaudii i rodziców Izabeli i Jacka z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wszystkim życzenia zdrowia, szczęścia radości z każdej chwili spędzonej w gronie najbliższych.

Ostatnie miesiące niestety są bardzo trudne dla Klaudii i jej rodziny. Klaudia w lipcu zakończyła leczenie przeciwciałami, ale nie pozwoliło to na całkowite wyjście z choroby i konieczna była ponowna chemioterapia, która odbywa się w klinice w Niemczech.

W grudniu zmarła ukochana babcia Klaudii ( mama Jacka), przegrywając kilkumiesięczna batalie z choroba nowotworową.

Święta Klaudia spędza wraz z rodzicami w Klinice w Greiwsfaldzie , jest bardzo osłabiona i powrót do domu na Święta byłby zbyt dużym ryzykiem.

Leczenie Klaudii na obecnym etapie jest już pokrywane z kredytu zaciągniętego przez rodziców.

Długotrwała choroba z którą zmaga się Klaudusia, oraz bardzo trudne zdarzenia życiowe jakich doświadcza ostatnio rodzina Klaudii, wprowadza rodziców w stan bezsilności, bezradności i momentami rozpaczy.

Iza i Jacek to nadzwyczaj silni i skromni ludzie, o niezłomnej nadziei i wierze.
W takiej sytuacji każdy potrzebuje wsparcia, modlitwy i wstawiennictwa, dlatego w tym miejscu pragnę prosić każdego kto może się zaangażować w pomoc w dalszym leczeniu dla Klaudii.

Potrzebne są oczywiście finanse, o które tak często wstydzimy się poprosić.

Proszę o podzielenie się pomysłami w jaki sposób możemy szybko zebrać kwotę kilkudziesięciu tysięcy EURO, na zapewnienie dalszego leczenia Klaudusii w Niemczech.

Bezpośrednia wpłatę można wykonać na dotychczasowe subkonto
Klaudii w fundacji Iskierka:

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-460
Daimlera 2
ING Bank Śląski nr konta:
54 1050 0099 6781 1000 1000 0198
tytuł przelewu: KLAUDIA PAJĄK

Wszystkiego dobrego 

wesolych

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.