Biegniemy z Mają dla Klaudii

Serdecznie zapraszamy na Bieg Charytatywny wspierający dalsze leczenie Klaudii, organizowany przez ludzi dobrej woli, jak podaje pani Magdalena, jedna z organizatorek:

To już drugi, organizowany przez nas Bieg Charytatywny – w zeszłym roku – 23-go listopada, pobiegliście dla Mai Piątek.
Wówczas frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Między innymi dzięki waszej zeszłorocznej obecności i pomocy w tym roku Maja biegnie z nami !!!

Spotykamy się w niedzielę, 18 października w Bielsku-Białej, obok Karczmy pod Zaporą w Wapienicy). Start Biegu Głównego (dystans ok. 10km) przewidziany jest na godzinę 11:00, kilkanaście minut później odbędzie się również Bieg Rodzinny na dystansie około 2,5 km. Podobnie jak w zeszłym roku na najmłodszych uczestników przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Po zakończeniu biegu w planie ciepła przekąska.

Impreza przez nas organizowana ma na celu wsparcie Klaudii i jej rodziny. Klaudia zachorowała w listopadzie 2011 roku. Pierwsze objawy choroby rozpoczęły się od zapalenia stawu biodrowego objawiającego się bólami głowy, kręgosłupa oraz nóg. Na podstawie badania histopatologicznego ostatecznie postawiono rozpoznanie NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY – NEUROBLASTOMA w IV stopniu zaawansowania klinicznego. Klaudia była leczona w Zabrzu, w Krakowie Prokocimiu, w Gliwicach, we Wrocławiu. Obecnie przebywa w klinice Pediatric Hematology and Oncology w Greifswaldzie w Niemczech.
Uczestnicy biegu zamiast wpisowego, będą mogli wrzucać dowolne kwoty pieniężne do specjalnych Skarbonek z Fundacji Iskierka i w ten sposób wesprzeć leczenie Klaudii Pająk. Całość funduszy zgromadzonych w trakcie biegu przeznaczona będzie na bardzo kosztowne leczenie Klaudii.

Serdecznie zapraszamy!
Wspólnie pomóżmy Klaudii wygrać walkę z chorobą!

Osoby zainteresowane udziałem w biegu zapraszamy również do specjalnie utworzonego wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/1644741969105340/

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.